SUMMER HOLIDAYS 2015 - part 1

by - 2:15 PM

Po dvou týdenní dovolené jsem od včera už opět doma. Jela jsem tam s rodinou, jak jsem již zmiňovala v předchozím článku. Nejhorší pro mě s mou cestovní nevolností byla ta nekonečně dlouhá jízda autem. Nicméně tam i nazpět jsme měli cestu rozdělenou na dvě části, což bylo dobré a navíc jsme viděli i jiné prostředí. Celý pobyt u moře byl super, dokonce jsem se stihla celkem i opálit (na mojí věčně moc bledou kůži výkon). Kromě toho jsem se tam samozřejmě neustále cpala pizzou a zmrzlinou, tak to budu muset zase nějak vykompenzovat. I přesto, že tam bylo skvěle, jsem zase ráda doma. Nafotila jsem také i poměrně dost fotek a o ty nejlepší se s vámi chci podělit. Nejspíš je ale rozdělím do více článků, abych sem naráz nenahrnula jen tunu fotek. 
Jak užíváte léta vy? Případně jaké země jste navštívili?

 Přenocování na cestě tam - hranice Itálie Dovolená - Itálie Skoro jsem začala být závislá na zmrzlině - kokosová, lentilková a mango nejlepší <3

A konečně jsem ochutnala pořádné Mojito!

You May Also Like

7 komentářů

 1. Nádherné fotky! Hned bych jela taky :))

  ReplyDelete
 2. Mňam, ty zmrzliny bych si dala. :) Krásné fotky. Těším se na další. :))
  Nakoukni ke mě na blog na mou první giveaway, budu ráda když se zúčastníš. :)
  KattyLife - Giveaway

  ReplyDelete
 3. Ja bych prosila víc Tvých fotek <3

  ReplyDelete
 4. Souhlasím, mango zmrzlina je skvělá! :) v Itálii u moře je krásně :)

  ReplyDelete
 5. aaach super fotky! Taliansko je podľa mňa jedna z najkrajších krajín je to tam super ale ja som bohužiaľ bola minulý rok len na deň ale niekedy tam určite ešte pôjdem! :) inak to vyzerá tak že si si užila a oddýchla čo je super :)

  ReplyDelete

Thank you for your comments! ♡